DYNAMAX
STOP 265 DOT4 ESP 0,5L
Provozní kapaliny0.5 l
Skladem u dodavatele
U vás ve čtvrtek 1. 10.· objednejte a zaplaťte do 14:00
141,53 Kč116,97 Kč
s DPHbez DPH
116,97 Kč bez DPH141,53 Kč s DPH283 Kč234 Kč/l s DPHbez DPH
Množství:
Doprava od 65 Kč (zdarma od 4 000 Kč)
Hodí se pro vaše vozidlo?
Nevíte jistě, jestli tenhle olej sedí do vašeho auta? Zjistěte to podle výrobní specifikace.
Zjistit podle vozidlaOsobní odběr na našich výdejnách
Doprava zdarma od 4 000 Kč
O oleji
Provozní kapaliny pro spolehlivý provoz.
- Typ: Provozní kapaliny
Rychlé dodání
Odborné poradenství
Garance kvality
Osobní odběr
Technické parametry
| Typ oleje | Provozní kapaliny |
| Objem balení | 0.5 l |
Podobné oleje

ROX
ROX Destilovaná voda 5L5 l
Skladem u dodavatele · St 30. 9.
153,45 Kč126,82 Kčs DPHbez DPH
31 Kč25 Kč/l s DPHbez DPH

Orlen
Orlen Sylen letní směs od ostřikovačů 5L5 l
Skladem u dodavatele · St 30. 9.
230,95 Kč190,87 Kčs DPHbez DPH
46 Kč38 Kč/l s DPHbez DPH

Motul
Motul Motocool Expert 1L1 l
Skladem u dodavatele · St 30. 9.
308,45 Kč254,92 Kčs DPHbez DPH
308 Kč255 Kč/l s DPHbez DPH
Prémiová

Ravenol
Ravenol Professional Radiator Cleaner 250mlSkladem u dodavatele · St 30. 9.
308,45 Kč254,92 Kčs DPHbez DPH

Colorlak
COLORLAK ŘEDIDLO C 6000 / 4L do nitrocelulózových nátěrových hmot4 l
Skladem u dodavatele · St 30. 9.
534,75 Kč441,94 Kčs DPHbez DPH
134 Kč110 Kč/l s DPHbez DPH
Proč nakoupit u nás
Rychlé dodání
Skladem u dodavatele, expedice obratem.
Odborné poradenství
Poradíme s výběrem oleje pro váš vůz.
Garance kvality
Pouze originální produkty od prověřených výrobců.
Osobní odběr
Vyzvednutí na našich výdejnách po celé ČR.

