SHERON
ANTIFREEZE G12 Evo (25L) - náhrada za ANTIFREEZE G13
Nemrznoucí a technické25 l
Skladem u dodavatele (1 ks)
U vás v pátek 2. 10.· objednejte a zaplaťte do 14:00
4 677,09 Kč3 865,36 Kč
s DPHbez DPH
3 865,36 Kč bez DPH4 677,09 Kč s DPH187 Kč155 Kč/l s DPHbez DPH
Množství:
Doprava od 65 Kč (zásilka od dodavatele)
Doprava 65,00 Kč53,72 Kč s DPHbez DPH / ks
Osobní odběr na našich výdejnách
Skladem u dodavatele (1 ks)
Parametry
- Druh
- Nemrznoucí a technické
- Objem balení
- 25 l
- Značka
- SHERON
Rychlé dodání
Odborné poradenství
Garance kvality
Osobní odběr
Popis
SHERON ANTIFREEZE G12 Evo (25L) - náhrada za ANTIFREEZE G13 1014061
Podobné produkty

SHERON
DIESEL ADITIV (60L)Nemrznoucí a technické60 l
Skladem u dodavatele (2 ks) · Pá 2. 10.
19 757,12 Kč16 328,20 Kčs DPHbez DPH
329 Kč272 Kč/l s DPHbez DPH

SHERON
ANTIFREEZE EKO (25L) - ThermofreezeNemrznoucí a technické25 l
Skladem u dodavatele (2 ks) · Pá 2. 10.
6 961,15 Kč5 753,02 Kčs DPHbez DPH
278 Kč230 Kč/l s DPHbez DPH

SHERON
BRZDOVÁ KAPALINA DOT 4 LV (3L) - náhrada za DOT 4Nemrznoucí a technické3 l
Skladem u dodavatele (3 ks) · Pá 2. 10.
734,37 Kč606,92 Kčs DPHbez DPH
245 Kč202 Kč/l s DPHbez DPH

SHERON
BRZDOVÁ KAPALINA DOT 3 (3L)Nemrznoucí a technické3 l
Skladem u dodavatele (6 ks) · Pá 2. 10.
655,24 Kč541,52 Kčs DPHbez DPH
218 Kč181 Kč/l s DPHbez DPH

SHERON
ANTIFREEZE G12 EVO (3L)Nemrznoucí a technické3 l
Skladem u dodavatele (2 ks) · Pá 2. 10.
587,02 Kč485,14 Kčs DPHbez DPH
196 Kč162 Kč/l s DPHbez DPH

SHERON
LETNÍ OSTŘIKOVAČ NANO PROTECT (25L)Kapaliny do ostřikovačů25 l
Skladem u dodavatele (3 ks) · Pá 2. 10.
581,38 Kč480,48 Kčs DPHbez DPH
23 Kč19 Kč/l s DPHbez DPH
Proč nakoupit u nás
Rychlé dodání
Skladem u dodavatele, expedice obratem.
Odborné poradenství
Poradíme s výběrem šamponu, vosku i čističe.
Garance kvality
Pouze originální produkty od prověřených výrobců.
Osobní odběr
Vyzvednutí na našich výdejnách po celé ČR.
